S.C. Stiens 3
S.C. Stiens 3

Het Team

Spelers

Aron Postma, Bart Stienstra, Ewoud Bergsma, Gerbrand Sinnema, Hilbrand Klijnstra, Jacob Dijkstra, Jarno Kock, John Postma, Jorick Schippers, Lars Keizer, Matthijs Vos, Stefan Oost, Sven Kock, Sytse Cees Stielstra, Wilco Bergsma, Wilco de Haan, Willem Rauwerda, Wouter Talsma, Wymer Snijder

Spelers

Ewoud Bergsma

Gerbrand Sinnema

Hilbrand Klijnstra

Stefan Oost

Wilco Bergsma

Wilco de Haan

Willem Rauwerda

Wouter Talsma

Programma

  • Datum Tijd
  • za 28 sep 2019 13:00 uur FC Birdaard 2 – S.C. Stiens 3
  • za 5 okt 2019 12:30 uur S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 5

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • S.C. Stiens 3 – Foarut 2 5 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Blauw Wit ’34 7 (B) 7 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Ouwe Syl 3 (B) 3 - 2
  • S.C. Stiens 3 – Tzum 1 5 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Leovardia 5 NNB
  • SC Berlikum 3 – S.C. Stiens 3 3 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Tzum 1 NNB
  • SC Franeker 2 – S.C. Stiens 3 7 - 1
  • S.C. Stiens 3 – ST Arum/Stormvogels 2 5 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Makkum 3 6 - 1
  • Foarut 2 – S.C. Stiens 3 2 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 4 1 - 6
  • IJVC 2 – S.C. Stiens 3 0 - 3
  • Leeuwarder Zwaluwen 4 – S.C. Stiens 3 4 - 0
  • Lions’66 2 – S.C. Stiens 3 3 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Lions’66 2 6 - 1
  • S.C. Stiens 3 – SC Bolsward 3 NNB
  • S.C. Stiens 3 – SC Berlikum 3 4 - 3
  • S.C. Stiens 3 – SC Franeker 2 3 - 2
  • ST Arum/Stormvogels 2 – S.C. Stiens 3 4 - 4
  • S.C. Stiens 3 – Foarut 2 2 - 5
  • S.C. Stiens 3 – IJVC 2 3 - 1
  • Tzum 1 – S.C. Stiens 3 3 - 2
  • QVC 2 – S.C. Stiens 3 (B) 4 - 2
  • Leovardia 5 – S.C. Stiens 3 4 - 3
  • Makkum 3 – S.C. Stiens 3 3 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Lions’66 2 -
  • Wykels Hallum 3 – S.C. Stiens 3 (B) 2 - 7
  • Ouwe Syl 2 – S.C. Stiens 3 (B) 1 - 6
  • S.C. Stiens 3 – Marrum 2 (B) 1 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Foarut 2 2 - 2
  • Tzum 1 – S.C. Stiens 3 5 - 1
  • S.C. Stiens 3 – SC Franeker 2 2 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Tzum 1 2 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Leovardia 4 1 - 3
  • Marrum 2 – S.C. Stiens 3 1 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Lions’66 3 5 - 2
  • St.Annaparochie 1 – S.C. Stiens 3 2 - 2
  • Foarut 2 – S.C. Stiens 3 3 - 1
  • Zeerobben 3 – S.C. Stiens 3 5 - 2
  • Lions’66 3 – S.C. Stiens 3 1 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Beetgum 2 4 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 3 9 - 2
  • AVC 3 – S.C. Stiens 3 2 - 5
  • SC Franeker 2 – S.C. Stiens 3 1 - 2
  • S.C. Stiens 3 – Marrum 2 6 - 2
  • Leovardia 4 – S.C. Stiens 3 1 - 3
  • S.C. Stiens 3 – AVC 3 3 - 3
  • Leeuwarder Zwaluwen 3 – S.C. Stiens 3 7 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Annaparochie St. 1 4 - 2
  • Beetgum 2 – S.C. Stiens 3 2 - 10
  • S.C. Stiens 3 – Zeerobben 3 5 - 7
  • Blauw Wit ’34 5 – S.C. Stiens 3 (B) 4 - 2
  • Annaparochie St. 1 – S.C. Stiens 3 1 - 1
  • Leovardia 3 – S.C. Stiens 3 NNB
  • S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 6 3 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Ternaard 2 2 - 2
  • Leeuwarder Zwaluwen 6 – S.C. Stiens 3 1 - 1
  • S.C. Stiens 3 – SC Berlikum 3 NNB
  • S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 5 2 - 3
  • Foarut 3 – S.C. Stiens 3 3 - 3
  • S.C. Stiens 3 – VC Trynwalden 2 0 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Birdaard FC 2 3 - 1
  • Blauw Wit ’34 5 – S.C. Stiens 3 AFG
  • Annaparochie St. 1 – S.C. Stiens 3 NNB
  • SC Berlikum 3 – S.C. Stiens 3 4 - 6
  • S.C. Stiens 3 – Annaparochie St. 1 1 - 3
  • S.C. Stiens 3 – SC Berlikum 3 NNB
  • Ternaard 2 – S.C. Stiens 3 4 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Foarut 3 4 - 2
  • VC Trynwalden 2 – S.C. Stiens 3 1 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Leovardia 3 AFG
  • Leeuwarder Zwaluwen 5 – S.C. Stiens 3 3 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Blauw Wit ’34 5 1 - 4
  • Birdaard FC 2 – S.C. Stiens 3 1 - 6
  • S.C. Stiens 3 ZA – Leeuwarder Zwaluwen 3 ZA (B) 1 - 2
  • Franeker SC 2 ZA – S.C. Stiens 3 ZA (B) 4 - 2
  • Beetgum 2 ZA – S.C. Stiens 3 ZA (B) 1 - 10
  • S.C. Stiens 3 – Scharnegoutum’70 2 1 - 6
  • S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 6 5 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Annaparochie St. 2 2 - 2
  • Scharnegoutum’70 2 – S.C. Stiens 3 3 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Franeker SC 2 AFG
  • VC Trynwalden 2 – S.C. Stiens 3 3 - 0
  • S.C. Stiens 3 – Hardegarijp 4 1 - 3
  • S.C. Stiens 3 – Veenwouden SC 3 7 - 1
  • SC Berlikum 4 – S.C. Stiens 3 2 - 5
  • S.C. Stiens 3 – Leeuwarder Zwaluwen 7 1 - 4
  • Blauw Wit ’34 5 – S.C. Stiens 3 5 - 1
  • Annaparochie St. 2 – S.C. Stiens 3 4 - 0
  • Franeker SC 2 – S.C. Stiens 3 3 - 2
  • S.C. Stiens 3 – VC Trynwalden 2 5 - 2
  • Buitenpost 3 ZA – S.C. Stiens 3 ZA (B) 5 - 3
  • Hardegarijp 4 – S.C. Stiens 3 1 - 1
  • S.C. Stiens 3 – SC Berlikum 4 1 - 1
  • Veenwouden SC 3 – S.C. Stiens 3 1 - 3
  • Leeuwarder Zwaluwen 7 – S.C. Stiens 3 5 - 1
  • S.C. Stiens 3 – Blauw Wit ’34 5 2 - 1
  • Leeuwarder Zwaluwen 6 – S.C. Stiens 3 3 - 4
  • S.C. Stiens 3 ZA – VC Trynwalden 2 ZA (B) 7 - 6
  • Blauw Wit ’34 4 ZA – S.C. Stiens 3 ZA (B) 2 - 5
  • S.C. Stiens 3 ZA – Leeuwarder Zwaluwen 6 ZA (B) 2 - 2