Programma

Hieronder vind je het programma voor de komende weken. Als je klikt op de ‘i’ vind je informatie omtrent het veld + boxen voor de thuiswedstrijden.


  • Datum Tijd
  • vr 19 apr 2024 19:30 uur S.C. Stiens 35+1 – Minnertsga 35+1
  • vr 19 apr 2024 19:30 uur Ouwe Syl 35+1 – S.C. Stiens 35+2
  • vr 19 apr 2024 19:30 uur Leovardia VR30+1 – S.C. Stiens VR30+1
  • vr 19 apr 2024 20:00 uur S.C. Stiens VR30+1 – MKV’29 VR30+1
  • vr 19 apr 2024 20:00 uur CVO 35+1 – S.C. Stiens 35+1
  • vr 19 apr 2024 20:30 uur S.C. Stiens 35+1 – St. Jacob 35+1
  • vr 19 apr 2024 20:30 uur Leeuwarder Zwaluwen VR30+1 – S.C. Stiens VR30+1
  • vr 19 apr 2024 21:00 uur S.C. Stiens VR30+1 – Nicator VR30+1
  • vr 19 apr 2024 21:30 uur DTD 35+1 – S.C. Stiens 35+1
  • za 20 apr 2024 08:30 uur Blauw Wit ’34 JO8-6 – S.C. Stiens JO8-2
  • za 20 apr 2024 08:30 uur Leovardia JO11-3 – S.C. Stiens JO11-1
  • za 20 apr 2024 08:45 uur Minnertsga JO9-1JM – S.C. Stiens JO9-3
  • za 20 apr 2024 08:45 uur Friese Boys JO7-2 – S.C. Stiens JO7-4
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens MO15-1 (9-tal) – MKV’29 MO15-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens JO13-1 – Be Quick D JO13-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens JO15-1 – Marum JO15-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens JO7-3 – St. Jacob JO7-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens JO8-3 – Minnertsga JO8-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens JO8-1 – Leovardia JO8-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur Wykels Hallum JO9-1 – S.C. Stiens JO9-1
  • za 20 apr 2024 09:00 uur S.C. Stiens MO11-1 – Anjum MO11-1
  • za 20 apr 2024 09:05 uur Anjum JO7-2 – S.C. Stiens JO7-4
  • za 20 apr 2024 09:20 uur S.C. Stiens JO7-3 – FC Birdaard JO7-2
  • za 20 apr 2024 09:25 uur S.C. Stiens JO7-4 – FC Burgum JO7-1
  • za 20 apr 2024 09:30 uur S.C. Stiens JO7-1 – Leeuwarder Zwaluwen JO7-1
  • za 20 apr 2024 09:40 uur Beetgum JO7-2 – S.C. Stiens JO7-3
  • za 20 apr 2024 09:50 uur S.C. Stiens JO7-1 – Leovardia JO7-2
  • za 20 apr 2024 10:00 uur Buitenpost JO13-2 – S.C. Stiens JO13-3
  • za 20 apr 2024 10:00 uur S.C. Stiens JO7-2 – SC Franeker JO7-3
  • za 20 apr 2024 10:00 uur Wykels Hallum JO10-1 – S.C. Stiens JO10-1