Programma

Hieronder vind je het programma voor de komende weken. Als je klikt op de ‘i’ vind je informatie omtrent het veld + boxen voor de thuiswedstrijden.


  • Datum Tijd
  • wo 26 apr 2017 18:45 uur SC Bolsward MO11-1d – S.C. Stiens MO11-1
  • wo 26 apr 2017 19:00 uur S.C. Stiens VR3 – Annaparochie St. VR2
  • wo 26 apr 2017 19:00 uur SJO Dronrijp Foarút Combinatie MO13-1 – S.C. Stiens MO13-2
  • vr 28 apr 2017 20:00 uur S.C. Stiens 2 – Nieuweschoot 2
  • za 29 apr 2017 09:00 uur SJO Oudega/HJSC/Heeg MO17-1 – S.C. Stiens MO17-2
  • za 29 apr 2017 09:00 uur S.C. Stiens JO11-2 – MKV’29 JO11-3
  • za 29 apr 2017 09:00 uur S.C. Stiens MO11-1 – SC Bolsward MO11-1d
  • za 29 apr 2017 09:00 uur S.C. Stiens JO7-1 – WTOC JO7-2G
  • za 29 apr 2017 09:00 uur Frisia JO7-3 – S.C. Stiens JO7-2
  • za 29 apr 2017 09:15 uur Blija JO7-1G – S.C. Stiens JO7-1
  • za 29 apr 2017 09:15 uur S.C. Stiens JO7-2 – SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO7-4
  • za 29 apr 2017 09:30 uur S.C. Stiens JO7-1 – SJO CVO/Ouwe Syl JO7-1
  • za 29 apr 2017 09:30 uur Minnertsga JO7-2 – S.C. Stiens JO7-2
  • za 29 apr 2017 10:30 uur S.C. Stiens JO15-1 – FVC JO15-1
  • za 29 apr 2017 10:30 uur Franeker SC JO13-1 – S.C. Stiens JO13-1
  • za 29 apr 2017 10:30 uur Ternaard JO15-1 – S.C. Stiens JO15-3
  • za 29 apr 2017 10:30 uur S.C. Stiens JO15-4 – Amelandia JO15-1G
  • za 29 apr 2017 10:30 uur Leovardia JO11-10 – S.C. Stiens JO11-5
  • za 29 apr 2017 10:30 uur S.C. Stiens MO17-1d ZA – SJO JVZ MO17-1 ZA (B)
  • za 29 apr 2017 11:30 uur Leovardia MO13-1d – S.C. Stiens MO13-1
  • za 29 apr 2017 12:00 uur Blauw Wit ’34 3 – S.C. Stiens 2
  • za 29 apr 2017 12:30 uur S.C. Stiens JO19-1 – Frisia JO19-2
  • za 29 apr 2017 12:30 uur Akkrum JO17-1 – S.C. Stiens JO17-1
  • za 29 apr 2017 12:30 uur S.C. Stiens VR2 – Dronrijp VR1
  • za 29 apr 2017 12:30 uur S.C. Stiens JO19-2d – LSC 1890 JO19-3
  • za 29 apr 2017 12:30 uur S.C. Stiens JO15-2d – Zeerobben JO15-2
  • za 29 apr 2017 14:30 uur Walde De 1 – S.C. Stiens 1
  • za 29 apr 2017 14:30 uur Leeuwarder Zwaluwen 6 – S.C. Stiens 3
  • za 29 apr 2017 14:30 uur SC Berlikum 4 – S.C. Stiens 4
  • za 29 apr 2017 14:30 uur S.C. Stiens 5 – ST Blija/Holwerd 2