Programma

Hieronder vind je het programma voor de komende weken. Als je klikt op de ‘i’ vind je informatie omtrent het veld + boxen voor de thuiswedstrijden.


  • Datum Tijd
  • vr 31 aug 2018 20:00 uur Zeerobben 1 – S.C. Stiens 1 (B)
  • za 1 sep 2018 09:00 uur S.C. Stiens JO13-1 – SC Franeker JO13-1 (B)
  • za 1 sep 2018 09:00 uur S.C. Stiens MO11-1 – CVO MO11-1 (B)
  • za 1 sep 2018 09:00 uur S.C. Stiens JO11-2 – DTD JO11-1 (B)
  • za 1 sep 2018 09:00 uur S.C. Stiens JO11-4 – SJO Warga WWS JO11-3 (B)
  • za 1 sep 2018 09:00 uur Ouwe Syl MO13-1 – S.C. Stiens MO13-2 (B)
  • za 1 sep 2018 10:30 uur S.C. Stiens JO15-1 – Leovardia JO15-1 (B)
  • za 1 sep 2018 10:30 uur S.C. Stiens MO15-2 – Leovardia MO15-1 (B)
  • za 1 sep 2018 10:30 uur S.C. Stiens MO19-1 – SC Boornbergum’80 MO19-1 (B)
  • za 1 sep 2018 10:30 uur S.C. Stiens MO15-1 – MKV’29 MO15-1 (B)
  • za 1 sep 2018 10:30 uur Kollum JO19-1 – S.C. Stiens JO19-1 (B)
  • za 1 sep 2018 10:45 uur Zeerobben JO9-3G – S.C. Stiens JO9-2 (B)
  • za 1 sep 2018 11:00 uur Amelandia JO11-2G – S.C. Stiens JO11-3
  • za 1 sep 2018 11:15 uur SJO DFC JO11-1 – S.C. Stiens JO11-1 (B)
  • za 1 sep 2018 12:15 uur LAC Frisia 1883 JO17-1 – S.C. Stiens JO17-1 (B)
  • za 1 sep 2018 12:30 uur S.C. Stiens MO17-1 – Beetgum MO17-1 (B)
  • za 1 sep 2018 12:30 uur S.C. Stiens 3 – Marrum 2 (B)
  • za 1 sep 2018 12:30 uur S.C. Stiens VR2 – vv Winsum VR2 (B)
  • za 1 sep 2018 12:30 uur Reiger Boys VR1 – S.C. Stiens VR1 (B)
  • za 1 sep 2018 12:45 uur ST Buitenpost/GSVV JO17-3 – S.C. Stiens JO17-2 (B)
  • za 1 sep 2018 14:30 uur LAC Frisia 1883 JO17-4 – S.C. Stiens JO17-3 (B)
  • za 1 sep 2018 14:30 uur S.C. Stiens 5 – Blauw Wit ’34 6 (B)
  • za 1 sep 2018 14:30 uur Wykels Hallum 2 – S.C. Stiens 2 (B)
  • za 1 sep 2018 16:15 uur Leeuwarder Zwaluwen 6 – S.C. Stiens 4 (B)
  • za 1 sep 2018 16:30 uur LAC Frisia 1883 MO13-2 – S.C. Stiens MO13-1 (B)
  • zo 2 sep 2018 10:00 uur S.C. Stiens 3 – Oosterlittens 5 (B)
  • zo 2 sep 2018 10:00 uur Buitenpost 1 – S.C. Stiens 2 (B)