Programma

Hieronder vind je het programma voor de komende weken. Als je klikt op de ‘i’ vind je informatie omtrent het veld + boxen voor de thuiswedstrijden.


  • Datum Tijd
  • di 11 dec 2018 18:00 uur S.C. Stiens JO11-4 – SJO Warga WWS JO11-3
  • za 15 dec 2018 09:00 uur S.C. Stiens JO9-3 – Blauw Wit ’34 JO9-7
  • za 15 dec 2018 09:00 uur S.C. Stiens JO13-3 – SJO Bergum BCV Combinatie JO13-3
  • za 15 dec 2018 09:30 uur S.C. Stiens JO15-2 – ST Terschelling/AVV JO15-2
  • za 15 dec 2018 10:00 uur MKV’29 JO13-1 – S.C. Stiens JO13-1
  • za 15 dec 2018 10:00 uur S.C. Stiens JO11-2 – Anjum JO11-1 (B)
  • za 15 dec 2018 10:30 uur S.C. Stiens MO13-2 – Hardegarijp MO13-2
  • za 15 dec 2018 10:30 uur S.C. Stiens MO15-1 – St.Annaparochie MO15-1
  • za 15 dec 2018 10:30 uur S.C. Stiens JO17-3 – VIOD JO17-1G (B)
  • za 15 dec 2018 11:15 uur SJO Warga WWS JO11-1 – S.C. Stiens JO11-1
  • za 15 dec 2018 12:30 uur S.C. Stiens JO17-2 – Zwaagwesteinde JO17-1
  • za 15 dec 2018 12:30 uur S.C. Stiens JO19-1 – Zeerobben JO19-1
  • za 15 dec 2018 13:00 uur Saestum VR1 – S.C. Stiens VR1 (B)
  • za 15 dec 2018 13:10 uur Blauw Wit ’34 MO17-1 – S.C. Stiens MO17-1
  • za 15 dec 2018 13:30 uur SWZ Boso Sneek JO17-3 – S.C. Stiens JO17-3
  • za 15 dec 2018 14:00 uur SC Kootstertille 3 – S.C. Stiens 6
  • za 15 dec 2018 14:00 uur S.C. Stiens 1 – vv Nijland 1
  • za 15 dec 2018 14:30 uur S.C. Stiens 3 – SC Berlikum 3
  • za 15 dec 2018 14:30 uur Be Quick D MO19-1 – S.C. Stiens MO19-1
  • zo 16 dec 2018 10:00 uur Oosterlittens 3 – S.C. Stiens 3
  • wo 19 dec 2018 19:30 uur S.C. Stiens MO19-1 – Oerterp MO19-1
  • za 22 dec 2018 09:00 uur S.C. Stiens MO11-1 – Leeuwarder Zwaluwen MO11-1
  • za 22 dec 2018 09:00 uur Friese Boys MO13-2 – S.C. Stiens MO13-2
  • za 22 dec 2018 09:00 uur SC Kootstertille JO15-1 – S.C. Stiens JO15-3
  • za 22 dec 2018 10:00 uur Be Quick D JO9-3G – S.C. Stiens JO9-3
  • za 22 dec 2018 11:00 uur S.C. Stiens MO17-1 – LSC 1890 MO17-1
  • za 22 dec 2018 11:30 uur LSC 1890 JO13-3 – S.C. Stiens JO13-2