S.C. Stiens 4
zo4-2016-2017

Het Team

Staf

Eddy Keuning (leider), Germ Veldkamp (leider) Jan Brinksma (assistent scheidsrechter) Jelle Hiemstra (leider)

Spelers

Bovenste rij van links naar rechts: Hans Terpstra, Aant van der Zee, Wybren Roersma, Rudi van der Burg, Micha Broers, Johan Faber, Sake Vellinga.

Middelste rij van links naar rechts: Erik Jan Koopmans, Eelco Jansma, Anneus Oostenbrug, Sicco Jonker.

Onderste rij van links naar rechts: Herre de Witte, Gerard Lolkama, Sydo Jansma, Rene Rijpstra, Dennis de Jong, Roeloef Faber, Bernard Kuiper.

Niet op de foto: Hielke Miedema

Voor dit team zijn (nog) geen individuele foto's toegevoegd.

Programma

  • Datum Tijd
  • zo 05 mrt 2017 10:00 uur S.C. Stiens 4 – DTD 5
  • zo 12 mrt 2017 11:00 uur Frisia 7 – S.C. Stiens 4
  • zo 19 mrt 2017 10:00 uur S.C. Stiens 4 – Warga 3
  • zo 26 mrt 2017 10:00 uur SWZ Boso Sneek 6 – S.C. Stiens 4
  • zo 02 apr 2017 10:00 uur S.C. Stiens 4 – Flamingo SC 3
  • zo 09 apr 2017 10:30 uur Irnsum 3 – S.C. Stiens 4
  • zo 23 apr 2017 10:30 uur Warga 3 – S.C. Stiens 4
  • zo 30 apr 2017 10:00 uur S.C. Stiens 4 – LSC 1890 6
  • zo 07 mei 2017 09:30 uur Harlingen 6 – S.C. Stiens 4
  • zo 14 mei 2017 10:00 uur DTD 5 – S.C. Stiens 4
  • zo 21 mei 2017 10:00 uur S.C. Stiens 4 – Friesland 5

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • MKV’29 4 – S.C. Stiens 4 AFG
  • Walden De 3 – S.C. Stiens 4 2 - 5
  • LSC 1890 6 – S.C. Stiens 4 0 - 1
  • S.C. Stiens 4 – Harlingen 6 5 - 2
  • S.C. Stiens 4 – Frisia 7 2 - 1
  • Flamingo SC 3 – S.C. Stiens 4 2 - 0
  • S.C. Stiens 4 – Irnsum 3 3 - 2
  • S.C. Stiens 4 – SWZ Boso Sneek 6 4 - 0
  • Friesland 5 – S.C. Stiens 4 2 - 6
  • S.C. Stiens 4 – MKV’29 4 6 - 4
  • S.C. Stiens 4 – Walden De 3 2 - 0
  • S.C. Stiens 4 ZO – Harlingen 4 ZO (B) 3 - 5
  • S.C. Stiens 4 ZO – Friesland 4 ZO (B) 2 - 2
  • Frisia 7 ZO – S.C. Stiens 4 ZO (B) 2 - 6
  • S.C. Stiens 4 – Houtigehage 3 9 - 1
  • S.C. Stiens 4 – DTD 5 4 - 3
  • Walden De 3 – S.C. Stiens 4 0 - 4
  • Marum 3 – S.C. Stiens 4 2 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Blue Boys 4 7 - 1
  • S.C. Stiens 4 – Surhuisterveen 3 4 - 0
  • Flamingo SC 3 – S.C. Stiens 4 3 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Marum 3 9 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Wilper Boys De 3 3 - 2
  • S.C. Stiens 4 – Dronrijp 3 5 - 2
  • Boornbergum’80 3 – S.C. Stiens 4 2 - 2
  • DTD 5 – S.C. Stiens 4 0 - 2
  • Blue Boys 4 – S.C. Stiens 4 1 - 2
  • S.C. Stiens 4 – Flamingo SC 3 4 - 2
  • Surhuisterveen 3 – S.C. Stiens 4 5 - 1
  • Wilper Boys De 3 – S.C. Stiens 4 2 - 1
  • Dronrijp 3 – S.C. Stiens 4 2 - 1
  • S.C. Stiens 4 – Boornbergum’80 3 3 - 1
  • Houtigehage 3 – S.C. Stiens 4 2 - 1
  • S.C. Stiens 4 – Walden De 3 7 - 1
  • Frisia 6 ZO – S.C. Stiens 4 ZO (B) 2 - 2
  • Black Boys 4 ZO – S.C. Stiens 4 ZO (B) 3 - 3