S.C. Stiens 2
zo2-2016-2017

Het Team

Staf

Martin Terpstra  (Trainer) Peter Mensink  (Leider) Arjen Elzinga (assistent scheidsrechter)

Spelers

Bovenste rij van links naar rechts: Patrick Ykema, Thomas Riemersma, Niels Pijper, Benno Faber, Henk Jan Huiskamp, Michel Terpstra, Sander van Houten.

Onderste rij van links naar rechts: Elwin Haverkamp, Feddy Tuininga, Rick Alkema, Michiel Bouman, Jorn van der Schaaf, Richard de Vries, Paul Siedsma

Niet op de foto: Robin Rappard, Richard Hiemstra, Maarten Bouman, Klaas Bijlsma en Fokke de Vries (assistent)

Voor dit team zijn (nog) geen individuele foto's toegevoegd.

Programma

  • Datum Tijd
  • do 25 mei 2017 12:00 uur S.C. Stiens 2 – Forward 2 (N)

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • Forward 2 – S.C. Stiens 2 (N) 1 - 2
  • Nicator 2 – S.C. Stiens 2 1 - 6
  • S.C. Stiens 2 – Renado 2 1 - 0
  • Dronrijp 2 – S.C. Stiens 2 3 - 0
  • S.C. Stiens 2 – Nieuweschoot 2 6 - 2
  • S.C. Stiens 2 – Read Swart 2 1 - 2
  • S.C. Stiens 2 – Aengwirden 2 3 - 0
  • S.C. Stiens 2 – Frisia 4 6 - 4
  • FVC 3 – S.C. Stiens 2 NNB
  • Friesland 2 – S.C. Stiens 2 1 - 1
  • S.C. Stiens 2 – Nieuweschoot 2 AFG
  • MKV’29 3 – S.C. Stiens 2 1 - 4
  • Irnsum 2 – S.C. Stiens 2 5 - 2
  • S.C. Stiens 2 – Aengwirden 2 AFG
  • S.C. Stiens 2 – ONB 2 NNB
  • S.C. Stiens 2 – Terschelling 2 5 - 3
  • SC Bolsward 2 – S.C. Stiens 2 0 - 0
  • S.C. Stiens 2 – Nicator 2 5 - 1
  • Renado 2 – S.C. Stiens 2 1 - 1
  • S.C. Stiens 2 – Boornbergum’80 2 NNB
  • S.C. Stiens 2 – Dronrijp 2 3 - 1
  • Read Swart 2 – S.C. Stiens 2 2 - 0
  • S.C. Stiens 2 – MKV’29 3 6 - 1
  • S.C. Stiens 2 – FVC 3 NNB
  • Frisia 4 – S.C. Stiens 2 6 - 1
  • Nieuweschoot 2 – S.C. Stiens 2 4 - 3
  • S.C. Stiens 2 – Friesland 2 3 - 0
  • Aengwirden 2 – S.C. Stiens 2 5 - 4
  • S.C. Stiens 2 – Irnsum 2 6 - 2
  • ONB 2 – S.C. Stiens 2 NNB
  • Terschelling 2 – S.C. Stiens 2 0 - 4
  • S.C. Stiens 2 – SC Bolsward 2 3 - 6
  • Boornbergum’80 2 – S.C. Stiens 2 NNB
  • DTD 2 ZO – S.C. Stiens 2 ZO (B) 5 - 0
  • S.C. Stiens 2 ZO – Geel Wit 2 ZO (B) 1 - 3
  • S.C. Stiens 2 – Irnsum 2 4 - 1
  • MKV’29 3 – S.C. Stiens 2 3 - 0
  • S.C. Stiens 2 – Geel Wit 2 0 - 7
  • S.C. Stiens 2 – Dronrijp 2 1 - 1
  • Franeker SC 2 – S.C. Stiens 2 7 - 3
  • SWZ Boso Sneek 3 – S.C. Stiens 2 1 - 0
  • S.C. Stiens 2 – Black Boys 2 11 - 1
  • S.C. Stiens 2 – Friesland 2 5 - 2
  • Nicator 2 – S.C. Stiens 2 3 - 0
  • S.C. Stiens 2 – Oosterlittens 2 2 - 3
  • FVC 3 – S.C. Stiens 2 2 - 3
  • Geel Wit 2 – S.C. Stiens 2 3 - 2
  • S.C. Stiens 2 – Franeker SC 2 4 - 0
  • Dronrijp 2 – S.C. Stiens 2 5 - 2
  • S.C. Stiens 2 – SWZ Boso Sneek 3 3 - 1
  • Black Boys 2 – S.C. Stiens 2 1 - 6
  • Friesland 2 – S.C. Stiens 2 2 - 4
  • S.C. Stiens 2 – Nicator 2 4 - 0
  • Oosterlittens 2 – S.C. Stiens 2 2 - 1
  • S.C. Stiens 2 – FVC 3 8 - 1
  • Irnsum 2 – S.C. Stiens 2 6 - 2
  • S.C. Stiens 2 – MKV’29 3 4 - 3
  • Drachten 2 ZO – S.C. Stiens 2 ZO (B) 5 - 0
  • ONB 2 ZO – S.C. Stiens 2 ZO (B) 4 - 1
  • S.C. Stiens 2 ZO – Surhuisterveen 2 ZO (B) 5 - 0