S.C. Stiens 6
za6-2016-2017

Het Team

Staf

Adrie Stork (Trainer), Johan de Jong (Leider), Dirk Jan Jaasma (Leider), Anne van der Kooij (Leider)

Spelers

Ale Segenhout, Sieb Akkerman, Frans Meijer, Adrie Stork, Anne van der Kooij, Stefan Elzinga, Jan Nieman,  Arjen Miedema, Jimke Bijlsma, Dirk Jan Jaasma, Stefan van der Meulen, Aede Postma, Danny Tigchelaar, Rob Landstra, Otto Veenstra,

Niet op de foto: Harold Dijkstra, Peter Paul de Jong, Bob Terlouw, Bart Graauwmans.

Voor dit team zijn (nog) geen individuele foto's toegevoegd.

Programma

  • Datum Tijd
  • za 04 mrt 2017 12:30 uur Tzum 2 – S.C. Stiens 6
  • za 11 mrt 2017 15:45 uur Blauw Wit ’34 7 – S.C. Stiens 6
  • za 18 mrt 2017 14:30 uur S.C. Stiens 6 – Zeerobben 5
  • za 25 mrt 2017 12:45 uur Foarut 4 – S.C. Stiens 6
  • za 01 apr 2017 14:30 uur S.C. Stiens 6 – ST Blija/Holwerd 2
  • za 08 apr 2017 14:30 uur Leovardia 6 – S.C. Stiens 6
  • za 29 apr 2017 14:30 uur S.C. Stiens 6 – Tzum 2
  • za 06 mei 2017 14:30 uur V en V’68 3 – S.C. Stiens 6
  • za 13 mei 2017 12:45 uur CVO 2 – S.C. Stiens 6

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • VC Trynwalden 3 – S.C. Stiens 6 AFG
  • Hardegarijp 5 – S.C. Stiens 6 2 - 2
  • S.C. Stiens 6 – CVO 2 7 - 2
  • S.C. Stiens 6 – V en V’68 3 2 - 2
  • S.C. Stiens 6 – Blauw Wit ’34 7 2 - 4
  • ST Blija/Holwerd 2 – S.C. Stiens 6 0 - 9
  • S.C. Stiens 6 – Leovardia 6 2 - 1
  • Zeerobben 5 – S.C. Stiens 6 4 - 2
  • S.C. Stiens 6 – Foarut 4 5 - 0
  • S.C. Stiens 6 – VC Trynwalden 3 5 - 2
  • S.C. Stiens 6 – Hardegarijp 5 6 - 1
  • Lions’66 5 ZA – S.C. Stiens 6 ZA (B) 1 - 2
  • Frisia 1 ZA – S.C. Stiens 6 ZA (B) 3 - 3
  • S.C. Stiens 6 ZA – Leeuwarder Zwaluwen 4 ZA (B) 1 - 3
  • CVO 2 – S.C. Stiens 6 0 - 0
  • SDS 4 – S.C. Stiens 6 1 - 5
  • Lions’66 6 – S.C. Stiens 6 AFG
  • S.C. Stiens 6 – Leeuwarder Zwaluwen 9 3 - 3
  • S.C. Stiens 6 – SDS 4 6 - 1
  • Frisia 1 – S.C. Stiens 6 1 - 3
  • S.C. Stiens 6 – Lions’66 6 AFG
  • Franeker SC 5 – S.C. Stiens 6 0 - 1
  • S.C. Stiens 6 – Tzum 2 7 - 0
  • SSS’68 2 – S.C. Stiens 6 2 - 6
  • Leeuwarder Zwaluwen 9 – S.C. Stiens 6 1 - 6
  • SC Berlikum 5 – S.C. Stiens 6 0 - 2
  • S.C. Stiens 6 – SC Berlikum 5 7 - 1
  • Staphorst 8 ZA – S.C. Stiens 6 ZA (B) 1 - 0
  • Ouwe Syl 2 – S.C. Stiens 6 2 - 4
  • S.C. Stiens 6 – Tzummarum 2 2 - 1
  • S.C. Stiens 6 – Frisia 1 1 - 1
  • S.C. Stiens 6 – Franeker SC 5 3 - 2
  • S.C. Stiens 6 ZA – Hardegarijp 4 ZA (B) 1 - 1
  • S.C. Stiens 6 – SSS’68 2 1 - 0
  • Tzum 2 – S.C. Stiens 6 2 - 4
  • S.C. Stiens 6 – Ouwe Syl 2 1 - 1
  • Tzummarum 2 – S.C. Stiens 6 3 - 3
  • S.C. Stiens 6 – CVO 2 4 - 0
  • Dokkum 3 ZA – S.C. Stiens 6 ZA (B) 0 - 3
  • S.C. Stiens 6 ZA – Wykels Hallum 3 ZA (B) 5 - 2
  • Ouwe Syl 2 ZA – S.C. Stiens 6 ZA (B) 4 - 5