S.C. Stiens 5
za5-2016-2017

Het Team

Staf

Adrie Stork (Trainer), Marcel Rump (Leider)

Spelers

Anne Dijkhuis, Berend Jan Bosma, Gerard Rijpstra, Jeroen IJkema, Romke Keizer, Remko Diekstra,  Marcel Rump, Jelmer Waringa, Piet van Gorsel, Erwin van Riet, Arjon Dijkhuis, Erik Wijkstra, Folkert Dijkstra.

Niet op de foto: Jesse Meindertsma, Pieter Meindertsma, Rutger Smits, Foppe Jorna, Robert Onderstyn, Rene Ferwerda.

Voor dit team zijn (nog) geen individuele foto's toegevoegd.

Programma

  • Datum Tijd
  • za 04 mrt 2017 14:30 uur S.C. Stiens 5 – V en V’68 3
  • za 11 mrt 2017 13:00 uur VC Trynwalden 3 – S.C. Stiens 5
  • za 18 mrt 2017 14:30 uur S.C. Stiens 5 – Blauw Wit ’34 7
  • za 25 mrt 2017 14:30 uur Zeerobben 5 – S.C. Stiens 5
  • za 01 apr 2017 14:30 uur S.C. Stiens 5 – Leovardia 6
  • za 08 apr 2017 14:30 uur Hardegarijp 5 – S.C. Stiens 5
  • za 29 apr 2017 14:30 uur S.C. Stiens 5 – ST Blija/Holwerd 2
  • za 06 mei 2017 12:45 uur Foarut 4 – S.C. Stiens 5
  • za 13 mei 2017 14:30 uur V en V’68 3 – S.C. Stiens 5
  • za 20 mei 2017 14:30 uur S.C. Stiens 6 – S.C. Stiens 5

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • S.C. Stiens 5 – Tzum 2 AFG
  • S.C. Stiens 5 – Foarut 4 4 - 2
  • CVO 2 – S.C. Stiens 5 2 - 2
  • ST Blija/Holwerd 2 – S.C. Stiens 5 3 - 1
  • S.C. Stiens 5 – VC Trynwalden 3 1 - 4
  • Leovardia 6 – S.C. Stiens 5 4 - 0
  • Tzum 2 – S.C. Stiens 5 3 - 3
  • S.C. Stiens 5 – Hardegarijp 5 0 - 0
  • Blauw Wit ’34 7 – S.C. Stiens 5 5 - 0
  • S.C. Stiens 5 – Zeerobben 5 0 - 4
  • S.C. Stiens 5 – S.C. Stiens 6 0 - 3
  • S.C. Stiens 5 – CVO 2 3 - 2
  • Wykels Hallum 3 ZA – S.C. Stiens 5 ZA (B) 2 - 3
  • S.C. Stiens 5 ZA – Annaparochie St. 1 ZA (B) 0 - 4
  • S.C. Stiens 5 ZA – Ouwe Syl 2 ZA (B) 1 - 3
  • Birdaard FC 3 – S.C. Stiens 5 1 - 0
  • S.C. Stiens 5 – Twijzel SC 3 1 - 0
  • S.C. Stiens 5 – Friese Boys 4 2 - 1
  • ASC 3 – S.C. Stiens 5 0 - 3
  • S.C. Stiens 5 – VVT 3 4 - 4
  • Kootstertille SC 3 – S.C. Stiens 5 3 - 0
  • S.C. Stiens 5 – Friese Boys 4 AFG
  • S.C. Stiens 5 – ASC 3 1 - 3
  • VVT 3 – S.C. Stiens 5 6 - 4
  • S.C. Stiens 5 – Kootstertille SC 3 2 - 6
  • WTOC 3 – S.C. Stiens 5 AFG
  • S.C. Stiens 5 – Wardy 3 1 - 1
  • Hardegarijp 5 – S.C. Stiens 5 7 - 1
  • S.C. Stiens 5 – VC Trynwalden 3 1 - 3
  • Buitenpost 5 – S.C. Stiens 5 1 - 1
  • S.C. Stiens 5 – WTOC 3 5 - 0
  • Wardy 3 – S.C. Stiens 5 0 - 9
  • S.C. Stiens 5 – Hardegarijp 5 0 - 9
  • VC Trynwalden 3 – S.C. Stiens 5 3 - 0
  • S.C. Stiens 5 – Birdaard FC 3 4 - 1
  • S.C. Stiens 5 – Buitenpost 5 2 - 5
  • Twijzel SC 3 – S.C. Stiens 5 1 - 3
  • Friese Boys 4 – S.C. Stiens 5 2 - 1
  • Zwaagwesteinde 4 – S.C. Stiens 5 ZA (B) 8 - 0
  • S.C. Stiens 5 ZA – Leeuwarder Zwaluwen 8 ZA (B) 4 - 1
  • S.C. Stiens 5 ZA – Marrum 2 ZA (B) 0 - 6