S.C. Stiens 4

Het Team

Staf

Adrie Stork (Trainer), Willem Wytze Lubberts (Leider), Arjen Elzinga(Leider)

Spelers

Achterste rij van links naar rechts: Willem Wytze Lubberts, Anton Span, Roel Roosma, Thomas Gaastra, Jorrit de Vries, Arjen Elzinga, Sjoerd Faber, Arjen Kooistra.

Voorste rij van links naar rechts: Jan Willem Holwerda, Henk Jan Broersma, Jelmer Broersma, Gerard Holwerda, Rick Nauta, Gerco Wiersma.

Niet op de foto: Libbe Sjoerd Duinstra, Michiel Kingma, Jens van den Akker, Wouter Sijtsma, Peter van Asperen.

Voor dit team zijn (nog) geen individuele foto's toegevoegd.

Programma

  • Datum Tijd
  • Geen wedstrijden

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • S.C. Stiens 4 – Lions’66 3 4 - 5
  • S.C. Stiens 4 – Anjum 2 1 - 4
  • S.C. Stiens 4 – Wardy 2 1 - 2
  • SC Berlikum 4 – S.C. Stiens 4 12 - 4
  • S.C. Stiens 4 – Holwerd 2 3 - 3
  • VCR 2 – S.C. Stiens 4 0 - 5
  • S.C. Stiens 4 – Suameer 2 1 - 1
  • Dokkum 3 – S.C. Stiens 4 3 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Wykels Hallum 3 2 - 2
  • Lions’66 3 – S.C. Stiens 4 1 - 1
  • Be Quick D 6 – S.C. Stiens 4 AFG
  • S.C. Stiens 4 – Beetgum 2 2 - 2
  • Anjum 2 – S.C. Stiens 4 8 - 1
  • S.C. Stiens 4 – SC Berlikum 4 2 - 3
  • Lions’66 3 – S.C. Stiens 4 AFG
  • Wardy 2 – S.C. Stiens 4 2 - 3
  • Wykels Hallum 3 – S.C. Stiens 4 3 - 2
  • S.C. Stiens 4 – VCR 2 AFG
  • Holwerd 2 – S.C. Stiens 4 2 - 6
  • S.C. Stiens 4 – Dokkum 3 2 - 2
  • Suameer 2 – S.C. Stiens 4 2 - 2
  • Lions’66 3 – S.C. Stiens 4 AFG
  • S.C. Stiens 4 – Be Quick D 6 4 - 6
  • Beetgum 2 – S.C. Stiens 4 3 - 3
  • S.C. Stiens 4 ZA – Birdaard FC 2 ZA (B) 0 - 8
  • S.C. Stiens 4 ZA – Marrum 2 ZA (B) 1 - 4
  • Wardy 2 ZA – S.C. Stiens 4 ZA (B) 2 - 8
  • S.C. Stiens 4 – Franeker SC 4 1 - 0
  • S.C. Stiens 4 – Stormvogels’64 1 4 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Rijperkerk 3 4 - 2
  • Wykels Hallum 4 – S.C. Stiens 4 AFG
  • BCV 5 – S.C. Stiens 4 3 - 5
  • S.C. Stiens 4 – Wykels Hallum 4 0 - 9
  • Heerenveense Boys 6 – S.C. Stiens 4 2 - 7
  • S.C. Stiens 4 – Heerenveense Boys 6 2 - 3
  • Franeker SC 4 – S.C. Stiens 4 2 - 7
  • S.C. Stiens 4 – Lions’66 4 4 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Beetgum 3 6 - 0
  • Blauw Wit ’34 6 – S.C. Stiens 4 6 - 1
  • Leovardia 5 – S.C. Stiens 4 6 - 1
  • Leeuwarder Zwaluwen 7 ZA – S.C. Stiens 4 ZA (B) 7 - 0
  • Lions’66 4 – S.C. Stiens 4 4 - 1
  • S.C. Stiens 4 – Blauw Wit ’34 6 0 - 6
  • Beetgum 3 – S.C. Stiens 4 4 - 2
  • Rijperkerk 3 – S.C. Stiens 4 3 - 3
  • S.C. Stiens 4 – Leovardia 5 5 - 0
  • Stormvogels’64 1 – S.C. Stiens 4 3 - 4
  • S.C. Stiens 4 – BCV 5 3 - 4
  • S.C. Stiens 4 ZA – Beetgum 2 ZA (B) 2 - 1
  • SSS’68 2 ZA – S.C. Stiens 4 ZA (B) 2 - 3
  • Leeuwarder Zwaluwen 9 ZA – S.C. Stiens 4 ZA (B) 1 - 3