S.C. Stiens JO11-3
S.C. Stiens JO11-3

Het Team

Staf

Lucjan Anjema (Trainer), Ronald van der Schaaf (Leider)

Spelers

Daniël van der Schaaf, Micha Fennema, Jellerd Anjema, Syro Miedema, Jente van der Iest, Yenthe de Vries, Nick van der Kuur, Thijs de Vries, Dano Rijpstra

Voor dit team zijn (nog) geen individuele foto's toegevoegd.

Programma

  • Datum Tijd
  • Geen wedstrijden

Uitslagen

  • Wedstrijd Uitslag
  • S.C. Stiens JO11-3 – SJO Broekster Walden JO11-3 3 - 3
  • Drachten JO11-4 – S.C. Stiens JO11-3 2 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 – Harkemase Boys JO11-3G 0 - 7
  • Blauw Wit ’34 JO11-7 – S.C. Stiens JO11-3 8 - 0
  • S.C. Stiens JO11-3 – Amelandia JO11-2G 0 - 8
  • S.C. Stiens JO11-3 – Buitenpost JO11-3 0 - 5
  • Drachtster Boys JO11-4 – S.C. Stiens JO11-3 8 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 – Blauw Wit ’34 JO11-6 NNB
  • S.C. Stiens JO11-3 – V.V. Heerenveen JO9-8 NNB
  • Be Quick D JO11-3G – S.C. Stiens JO11-3 7 - 1
  • Dokkum JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 10 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 – LAC Frisia 1883 JO11-5 4 - 4
  • Dokkum JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 (B) 7 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 – Be Quick D JO11-3G (B) 0 - 12
  • Amelandia JO11-2G – S.C. Stiens JO11-3 NNB
  • Geel Wit JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 5 - 3
  • S.C. Stiens JO11-3 – Minnertsga JO11-2G 9 - 0
  • Wykels Hallum JO11-1 – S.C. Stiens JO11-3 4 - 7
  • LAC Frisia 1883 JO11-5 – S.C. Stiens JO11-3 3 - 1
  • S.C. Stiens JO11-3 – St. Jacob JO11-1 3 - 4
  • S.C. Stiens JO11-3 – DTD JO11-1 7 - 1
  • S.C. Stiens JO11-3 – Tzummarum JO11-1 6 - 5
  • St.Annaparochie JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 3 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 – SC Berlikum JO11-1 3 - 3
  • Beetgum JO11-1 – S.C. Stiens JO11-3 2 - 0
  • MKV’29 JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 3 - 3
  • S.C. Stiens JO11-3 – Zeerobben JO11-5 (B) 1 - 3
  • SJO Warga WWS JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 1 - 4
  • S.C. Stiens JO11-3 – Leovardia JO11-6 9 - 3
  • SC Bolsward JO11-5 – S.C. Stiens JO11-3 1 - 20
  • S.C. Stiens JO11-3 – Veenwouden SC JO11-2G 2 - 5
  • S.C. Stiens JO11-3 – Black Boys JO11-1G 2 - 3
  • S.C. Stiens JO11-3 – SJO Broekster Walden JO11-4 (B) 24 - 0
  • LAC Frisia 1883 JO11-10 – S.C. Stiens JO11-3 (B) 0 - 14
  • MKV’29 JO11-3 – S.C. Stiens JO11-3 4 - 5
  • S.C. Stiens JO11-3 – Beetgum JO11-2 23 - 0
  • SJO Broekster Walden JO11-4 – S.C. Stiens JO11-3 0 - 16
  • S.C. Stiens JO11-3 – VC Trynwalden JO11-3 (B) 8 - 3
  • S.C. Stiens JO11-3 – Beetgum JO11-1 2 - 0
  • SDS JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 2 - 5
  • SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO11-3 – S.C. Stiens JO11-3 0 - 11
  • Annaparochie St. JO11-2 – S.C. Stiens JO11-3 0 - 1
  • Beetgum JO11-1 – S.C. Stiens JO11-3 2 - 3
  • S.C. Stiens JO11-3 – SDS JO11-2 5 - 0
  • S.C. Stiens JO11-3 – SJO Dronrijp Foarút Combinatie JO11-3 9 - 2
  • Frisia JO11-10 – S.C. Stiens JO11-3 0 - 13
  • S.C. Stiens JO11-3 – Annaparochie St. JO11-2 3 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 – Frisia JO11-10 6 - 0
  • S.C. Stiens JO11-3 – Frisia JO11-12 12 - 2
  • SJO CVO/Ouwe Syl JO11-1 – S.C. Stiens JO11-3 6 - 1
  • DTD JO11-1 – S.C. Stiens JO11-3 1 - 0
  • S.C. Stiens JO11-3 – Friesland JO11-1G NNB
  • Annaparochie St. JO11-3 – S.C. Stiens JO11-3 11 - 3
  • MKV’29 JO11-4 – S.C. Stiens JO11-3 2 - 8
  • S.C. Stiens JO11-3 – Leovardia JO11-9 8 - 1
  • Wykels Hallum JO11-1 – S.C. Stiens JO11-3 6 - 4
  • S.C. Stiens JO11-3 – Leeuwarder Zwaluwen JO11-2 1 - 3
  • S.C. Stiens JO11-3 ZA – DTD JO11-1 ZA (B) 4 - 2
  • S.C. Stiens JO11-3 ZA – Annaparochie St. JO11-2 ZA (B) 3 - 4
  • Wardy JO11-1d ZA – S.C. Stiens JO11-3 ZA (B) 0 - 7